|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
AEB2568 — це високопродуктивний ECU, розроблений для 5-6-8-циліндрових автомобілів із послідовним уприскуванням. Під час роботи на газі AEB2568 зчитує момент уприскування палива, температуру та тиск газу та обчислює кількість скрапленого газу, який має бути впорснутий у газоподібній формі у впускний колектор, щоб отримати ту саму продуктивність, яку автомобіль запропонував би під час роботи на бензині.
Завдяки протоколу обміну даними OBD, AEB2568 зчитує деякі оригінальні параметри ECU для кращої адаптації системи та компенсації дрейфу та старіння механічних компонентів газової системи.
Крім того, через з’єднання OBD програмне забезпечення для калібрування можна використовувати для моніторингу кількох параметрів двигуна та можливих помилок у системі керування двигуном.
AEB2568 оснащений системою діагностики всіх газових компонентів, стан яких можна перевірити під час встановлення системи та в будь-який момент терміну служби двигуна за допомогою програмного забезпечення для калібрування. Ця функція може запобігти проблемам з несправністю та полегшити технічне обслуговування. Крім того, інструмент калібрування пропонує керовані процедури для спрощення встановлення та калібрування системи.
Технічні Характеристики
| Код продукту | CM3800 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤0,5 A |
| Керовані приводи | 8 форсунок з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів | |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик тиску | AEB 025 |
| Датчик температури редуктора | 4K7 |
| Датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω |
Комплектація:
- Блок керування
- Проведення
- Датчик тиску та температури
- Перемикач
- Сервісна книга
Гарантія!
- Блок управління – 12 місяців
- Датчик тиску – 12 місяців