|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
AEB DI108 — електронний контролер останнього покоління, спеціально розроблений для двигунів із прямим уприскуванням бензину. Він постійно контролює час упорскування бензину та тиск у паливній рампі, щоб регулювати дозу автогазу таким чином, щоб продуктивність двигуна залишалася незмінною.
Електронний контролер (ECU) DI108 пропонує можливість переобладнати широкий спектр транспортних засобів і надає нові інструменти для зменшення споживання палива та полегшує встановлення. ЕБУ прямого вприскування DI108 призначений для 5-6-8 циліндрових двигунів з прямим уприскуванням, в яких паливо впорскується під високим тиском безпосередньо в камеру згоряння.
Під час роботи на газі DI108 враховує час упорскування бензину та тиск у рампі, щоб обчислити еквівалентну кількість газу, який потрібно впорснути у впускний колектор, щоб відтворити продуктивність двигуна, що працює на бензині. Через з’єднання OBD програмне забезпечення для калібрування може використовуватися для моніторингу кількох параметрів двигуна та будь-якої можливої помилки в системі керування двигуном.
DI108 оснащений системою діагностики кожного газового компонента, стан якого можна контролювати за допомогою програмного забезпечення для калібрування під час встановлення системи та в будь-який момент терміну служби двигуна. Ця функція може запобігти проблемам з несправністю та полегшити технічне втручання.
Крім того, інструмент калібрування пропонує керовані процедури для спрощення встановлення та налаштування системи. DI108 оснащений двома автомобільними роз'ємами нового покоління (60-PIN + 48-PIN), з високим ступенем захисту IP (6K9K) від проникнення води, а також системою легкого важелі для підключення/від'єднання кабелю.
Технічні Характеристики
| Код продукту | CM3950 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤0,5 A |
| Керовані приводи | до 5, 6 або 8 інжекторів з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів | |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик тиску | МР01 |
| Датчик температури редуктора | 4K7 |
| Датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω |