|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
- AEB DI60 — електронний контролер останнього покоління, спеціально розроблений для двигунів із прямим уприскуванням бензину. Він постійно контролює час упорскування бензину та тиск у паливній рампі, щоб регулювати дозу автогазу таким чином, щоб продуктивність двигуна залишалася незмінною.
- Електронний контролер (ECU) DI60 пропонує можливість переобладнати широкий спектр транспортних засобів і надає нові інструменти для зменшення споживання палива та полегшує встановлення. ЕБУ прямого впорскування DI60 призначений для 3-4 циліндрових двигунів з прямим уприскуванням, в яких паливо впорскується під високим тиском безпосередньо в камеру згоряння.
- Під час роботи на газі DI60 враховує час упорскування бензину та тиск у рампі, щоб обчислити еквівалентну кількість газу, який потрібно впорснути у впускний колектор, щоб відтворити продуктивність двигуна, що працює на бензині. Через з’єднання OBD програмне забезпечення для калібрування може використовуватися для моніторингу кількох параметрів двигуна та будь-якої можливої помилки в системі керування двигуном.
- DI60 оснащений системою діагностики кожного газового компонента, стан якого можна контролювати за допомогою програмного забезпечення для калібрування під час встановлення системи та в будь-який момент терміну служби двигуна. Ця функція може запобігти проблемам з несправністю та полегшити технічне втручання.
- Крім того, інструмент калібрування пропонує керовані процедури для спрощення встановлення та налаштування системи. DI60 оснащений 60-контактним автомобільним роз’ємом нового покоління з високим ступенем захисту IP (6K9K) від проникнення води та системою легкого підключення кабелю/від’єднання. Кабель характеризується системою безпеки на роз'ємі, яка запобігає випадковому від'єднанню проводки.
Технічні Характеристики
| Код продукту | CM3900 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤0,5 A |
| Керовані приводи | до 4 форсунок з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
|
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик карти | AEB P+T |
| Датчик температури води | 4K7 |
| Керовані датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω , 110-0 Ω , нестандартний |
- Блок управління;
- проводка
- датчик тиску;
- кнопка-перемикач;
- сервісна книжка
Гарантія!
- Блок управління – 12 місяців
- Датчик тиску, вакууму та температури AEB MP01 – 12 місяців