|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Інжекторна система AEB MP32 підходить до більшості сучасних автомобілів, зручний і гнучкий інтерфейс налаштування A. E. B. mp 32, його легко зможе встановити і відрегулювати навіть недосвідчений установник газобалонного обладнання (ГБО). Випускається на заводі A. E. B. в Італії. Фірма A. E. B. виробляє системи під різними назвами King, Reagas, Pride, які по суті відрізняються лише назвою, внутрішньо, це та ж Електроніка.
MP32 є найкомпактнішим AEB ECU і ідеально підходить для встановлення в невеликих приміщеннях. Крім того, він має дуже хороше співвідношення ціни та якості. MP32 використовує 32-контактний автомобільний роз'єм і вимагає мінімальної кількості підключень до датчиків і виконавчих механізмів: з цієї причини його встановлення набагато простіше в порівнянні з іншими ECU.
ЕБУ MP32 призначений для 3-4 циліндрових двигунів з багатоточковим послідовним упорскуванням. Під час роботи на газі ЕБУ MP32 відповідно до часу вприскування палива, температури газу та тиску газу розраховує кількість газу, який має бути впорснутий у газоподібній формі у впускний колектор для відтворення продуктивності двигуна, що працює на бензині MP32 оснащений система діагностики кожного компонента газу, яка контролюється калібрувальним програмним забезпеченням під час встановлення системи та протягом усього терміну служби двигуна. Діагностика дозволяє уникнути можливих проблем з несправністю та полегшує технічне втручання.
Крім того, інструмент калібрування пропонує керовані процедури для спрощення встановлення та налаштування системи. Він оснащений 32-контактним автомобільним роз’ємом нового покоління з високим ступенем захисту IP (6K9K) від проникнення води та простою системою важеля для під’єднання/від’єднання кабелю. Кабель характеризується системою безпеки на роз'ємі, яка запобігає випадковому від'єднанню проводки.
| Код продукту | CM3500 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤10 мА |
| Керовані приводи | до 4 форсунок з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів | |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик тиску | AEB025 |
| Датчик температури редуктора | 4K7 |
| Датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω |
У комплект електроніки входить:
- Газовий блок керування
- Проведення;
- Кнопка перемикання палива із рівнем газу;
- Датчик тиску та вакууму AEB 025
- Сервісна книга
Гарантія!
- Блок управління – 12 місяців
- Датчик тиску та вакууму AEB 025– 12 місяців