|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Італійська компанія – виробник Alternative Fuel Electronics позиціонує інжекторну систему електроніки AEB MP48 як продукція еліт класу. Електроніка AEB MP48 ідеально працює як на пропан-бутані (lpg), так і на метані (cng). Електронний контролер MP48 - один із найпопулярніших і безпроблемних італійських газових контролерів. Це більш розвинена версія ЕБУ MP32, в якій є деякі функції, яких немає MP32. Він був розроблений для забезпечення можливості переобладнання двигунів із послідовним упорскуванням до 4 циліндрів. Контролер забезпечує високу ефективність, але водночас компактний і простий у встановленні.
При роботі на газі MP48 враховує час упорскування бензину та тиск у рампі, щоб розрахувати еквівалентну кількість газу, що впорскується у впускний колектор, щоб відтворити характеристики двигуна, що працює на бензині. MP48 оснащений системою діагностики кожного газового компонента, стан якого можна контролювати за допомогою калібрувального програмного забезпечення під час встановлення системи та у будь-який момент терміну служби двигуна. Ця функція може запобігти проблемам збоїв і спростити технічне втручання.
Крім того, інструмент калібрування пропонує покрокові інструкції для спрощення встановлення та налаштування системи. Компактний корпус MP48 сприяє легкому встановленню ЕБУ всередині моторного відсіку.
MP48 оснащений 48-контактним автомобільним роз'ємом нового покоління з високим ступенем захисту IP (6K9K) від проникнення води та зручною системою важеля для підключення/відключення кабелю. Кабель характеризується системою безпеки на роз'ємі, що запобігає випадковому від'єднанню проводки. Електроніка AEB MP48 для чотирьох циліндрів відповідає всім нормам вихлопних газів ЄВРО 5.
Технічні Характеристики
| Код продукту | CM3600 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤0,5 A |
| Керовані приводи | до 4 форсунок з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів | |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик тиску, вакууму та температури | AEB MP01 |
| Датчик температури редуктора | 4K7 |
| Датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω |
Електроніка AEB MP48 для 4-х циліндрових автомобілів включає:
- Блок управління MP48;
- датчик тиску та температури газу;
- кнопка-перемикач;
- сервісна книжка
Гарантія!
- Блок управління – 12 місяців
- Датчик тиску, вакууму та температури AEB MP01 – 12 місяців