|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
AEB MP6C - це високопродуктивний блок керування двигуном для ГБО 4-го покоління, призначена для сучасних автомобілів з 5-ти та 6-ти циліндровими двигунами, оснащена комунікаційним модулем OBD, щоб найкраще адаптувати установку LPG до потреби двигуна в паливі. Усі комплектуючі електроніки MP6C виготовлені в Італії на заводі АЕВ під серійним номером 616000184. Блок не має встановленої програми та спочатку може бути встановлена будь-яка програма сімейства АЕБ такі як: Reagas, King, Pride, Stella, Emmegas, Alex, Digitronic, Nazorati
При роботі на газі MP6C зчитує час упорскування палива, температуру та тиск газу і розраховує кількість зрідженого нафтового газу, яка повинна бути впорснута у газоподібній формі у впускний колектор, щоб отримати такі ж характеристики, як при роботі на бензині.
Завдяки протоколу зв'язку OBD MP6C зчитує деякі вихідні параметри ECU для кращої адаптації системи та компенсації відхилень та старіння механічних компонентів газової системи.
Крім того, через з'єднання OBD калібрувальне програмне забезпечення можна використовувати для контролю кількох параметрів двигуна та можливих помилок у системі керування двигуном.
MP6C оснащений системою діагностики всіх газових компонентів, стан яких можна перевірити під час встановлення системи та у будь-який момент терміну служби двигуна за допомогою калібрувального програмного забезпечення. Ця функція може запобігти проблемам збоїв і полегшує технічне обслуговування.
Крім того, інструмент калібрування пропонує покрокові процедури для спрощення установки та калібрування системи. Завдяки комбінації датчика P+T MAP етапи установки полегшуються, а витрати значно знижуються.
Блок управління оснащений 60-контактним автомобільним роз'ємом нового покоління з високим ступенем захисту IP (6K9K) від проникнення води та системою важеля підключення/відключення кабелю. Кабель характеризується системою безпеки на роз'ємі, що запобігає випадковому від'єднанню проводки.
Технічні Характеристики
| Код продукту | CM3700 |
| Напруга живлення | 10÷16В |
| Робоча температура | -40°C / +110°C |
| Поглинання струму з вимкненими приводами | Imax ≤0,5A |
| Поглинання струму в режимі очікування | У режимі очікування ≤0,5 A |
| Керовані приводи | 5 або 6 інжекторів з такими характеристиками Imax=6, Vbatt,max=16V; |
| 2 виходи живлення для газових електромагнітних клапанів | |
| Клас IP | 6K9K |
| Датчик тиску | AEB MP01 |
| Датчик температури редуктора | 4K7 |
| Датчики рівня | AEB1050, 0-90 Ω |
Комплектація:
- Блок керування
- Проведення
- Датчик тиску та температури
- Перемикач
- Сервісна книга
Гарантія!
- Блок управління – 12 місяців
- Датчик тиску – 12 місяців